7/24 İletişim - Telefon : +148756975 | E-Mail & Skype : [email protected]

Anti SEO Tespit ve Engelleme


Popülerliğini koruyan ve Web siteleriniz için tam bir baş belası olan Anti SEO yönteminden nasıl kurtulabilirsiniz ondan bahsedeceğim.  Bu makalem kısa ve öz olacak çünkü bu yöntemden çok basit şekilde kurtulabilirsiniz.

Yapılması Gerekenler ;

  • Sitenize Eklenen Zararlı linkleri bulmak için öncelikle Backlink analiz sitelerinden yardım almalısınız bu sitelerden bir kaç örnek verecek olursak Majestic Seo ve Moz gibi popüler sorgulama siteleridir.
  • Daha sonrasında tespit ettiğiniz zararlı bağlantıları yani Disavow kısmına geliyoruz hemen https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main Bu linkte Disavow vermek istediğiniz sitenizi seçip işleme devam ediyoruz.
  • son olarakta .txt şeklinde not defterimize reddetmek istediğiniz siteleri ( domain:site.com ) şeklinde alt alta listeleyip google amcaya yüklüyorsunuz ve işlem bitti.
Yapmanız gerekenler bu kadar basit eğer zararlı linkleri tespit etme aşamasında zorlanıyorsanız skype adresinden iletişime geçebilirsiniz detaylı rapor sunulur, Anti SEO, yöntemini hiç bir zaman tavsiye etmiyorum bunun yerine rakiplerinizi kendi yöntemlerinizle geçmeniz sizi daha keyifli hissettirir.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz var mı?

One comment on “Anti SEO Tespit ve Engelleme

Anti seo ile ilgili bilgi almak istiyorum destekten yazdım ama ulasamadım dönermisiniz

Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlk Garantili Hizmet!

Müşterilerimize, yerel ve/ya Global search-arama anahtar kelimeler de popüleriterliği yüksek ve oldukça etkili EDU-GOV karışık listeden oluşan siteler üzerinden işlem gerçekleştiriyoruz. Her bütçeyeye en uygun fiyat garantisi ile Google'de anahtar kelimelerinizde ilk sayfa garantisi sunuyoruz!

BİLGİLENDİRME

Değerli Müşterilerimiz ve Kıymetli Ziyaretçilerimiz, Çalışmaya başlamış olduğumuz ve Daima bizimle çalışan müşterilerimiz haricinde Ön görüşme ve Bilgi amacı ile hiç bir şekilde Sabit ve GSM telefon bilgisi vermiyoruz. Sabit ve GSM Telefonu müşteri konseptine dahil olan kişiler ile GSM & WhatsApp bilgisi paylaşılmaktadır. Harici verilmemektedir.

Kategoriler